Su deposu temizliği nasıl yapılır

Su deposu temizliği nasıl yapılır. Su deposu temizliğini kendiniz yapabileceğiniz gibi bu işi profesyonellere de bırakmanız daha sağlıklı olacaktır.

Su deposu temizliği nasıl yapılır

Su deposu temizliği nasıl yapılır?

Önce temizliği yapılacak olan su depoları en az 6 ayda bir temizliğinin yapılması sağlık açısından zorunludur. Su deposu temizliğini kendiniz yapabileceğiniz gibi bu işi profesyonellere de bırakmanız daha sağlıklı olacaktır. Dezenfeksiyon istanbul olarak biz su deposu temizliğini, uzman kişiler tarafından yapılmasını öneriyoruz. 

Su deposunun içindeki kalıntılar ve diğer sağlıksız olabilecek maddeler depodan tamamen temizlenmelidir. su deposu temizliğinde daha hızlı bir sonuç alabilmek adına dalgıç pompalarını kullanmak biz profesyonel firmaların mutlaka yaptığı temizlik unsurudur.Bir depo temizliğinde birden fazla ilaç kullanılabilir fakat kullanılacak olan bu ilaçlar insan sağlığına zarar verici özellikte olmaması gerektiği için dezenfeksiyon istanbul olarak su deposu temizliğinde sağlık koşullarına ve standartlarına uygun onaylı ilaçlar kullanıyoruz.

Temizliği biten su deposu özel dezenfektanlar ile son olarak bir kere daha ilaçlanır ki bu işlem su deposunun tamamen arınması açısından oldukça önemlidir ve son safhada tazyikli su yardımıyla su deposu tamamen temizlenir. 

Su deposu temizliği nasıl yapılır

Su deposu temizlik süresi nedir

Su deposu temizlik siresi, ozonlaması ve fiziki temizliği yaklaşık 3-4 saat arasında sürer.Dezenfeksiyon İstanbul olarak en fazla 90 gün içinde su deposunun dezenfekte edilmesi gerekir ve bizde su depolarının bu süre içinde temizlenmesini tavsiye ediyoruz. Kullanılan su depolarının şehir şebekesi dışındaki artezyen suyu veya kuyu suyu gibi kaynaklardan su ihtiyacının giderilmesine bağlı olarak bu 90 günlük verilen süre ayda bir'e kadar kısaltmak sağlığınız açısından son derece önemlidir.Üç ayda bir su deposundaki suyunuzdan bir numune alarak bakteriyolojik olarak uzmanlara inceletmeniz gerekmektedir.

Su deposu temizliği nasıl yapılır
DEZENFEKSİYON İSTANBUL İletişim Bilgileri


DEZENFEKSİYON İSTANBUL - Su deposu temizliği nasıl yapılır - Su deposu temizliği - su deposu temizlik - su deposu temizliği nasıl temizlenir - su deposu temizliği klor - su deposu temizliği talimatı - su deposu